רי/מקס ישראל נרתמת למאבק בסרטן השד

תומכת ביעדים שהציב ארגון סוזן ג'י. קומן להגברת המודעות הציבורית לסרטן השד - זכייני וסוכני הרשת ישתתפו באירוע הצעדה שיקיים הארגון ב-28 לאוקטובר בירושלים להגברת המודעות למחלה, חשיבות הגילוי המוקדם וגיוס תרומות.

17/10/2010

הנהלת רי/מקס ישראל החלה בשבועות האחרונים בשיתוף פעולה עם ארגון  סוזן ג'י. קומן - הארגון הגדול בעולם למלחמה בסרטן השד הפועל ב-50 מדינות. הארגון העולמי החל אך באחרונה את פעילותו בישראל , כחלק מפעילותו הגלובלית למיגור המחלה.

במסגרת שיתוף הפעולה שנרקם בין החברה לארגון, תרמה הנהלת רי/מקס ישראל כ – 100 אלף שקלים לטובת הארגון, וכן הקצתה לרשותו שטחי פרסום שרכשה בעיתונים מובילים בישראל לקדום פעילות הארגון. כמו-כן, בכל מודעת פרסום של רשת רי/מקס מופיעה ברכה לארגון על פתיחת הפעילות בישראל.

ברנרד רסקין, מנכ"ל רי/מקס ישראל, הודיע השבוע בכנס מיוחד לחברי מועדון הזהב של רי/מקס, כי הרשת תמשיך ותהדק את שיתוף הפעולה עם ארגון סוזן ג'י. קומן על מנת להגביר את המודעות לסרטן השד בישראל. על פי מחקרים שמחזיק הארגון עולה כי קיימת עלייה מתמדת בשיעור החולות בסרטן השד בישראל, כאשר הסטטיסטיקה מציגה נתונים מבהילים לפיהם אחת משמונה נשים בישראל עלולה ללקות במחלה.

רסקין ביקש את שיתוף הפעולה של חברי מועדון הזהב של רי/מקס בחיזוק הקשר עם הארגון, ובאותו מעמד הודיעה עליזה פרידלנד, זכיינית הרשת בירושלים, כי סוכני המשרד שבבעלותה כבר הביעו הסכמה לתרום אחוזים מהכנסתם לטובת הארגון. רסקין הביע תקווה כי יתר משרדי הרשת ילכו בעקבותיה, וכי הרשת תהווה גורם משמעותי בפעילות הארגון בישראל.

רסקין: "ב-95% מהמקרים בהם נעשה גילוי מוקדם של סרטן השד, ניצלו חיי אדם, ולכן אנו תומכים ומעודדים את הרשת להציל חיים. לרשת רי/מקס הייתה שנה טובה וזו ההזדמנות שלנו להחזיר לקהילה. זו גם הסיבה שבגינה החלטתי לקרוא לכל 900 חברי הרשת לתרום מזמנם וכספם על מנת לעודד את הציבור הרחב שבא עימם במגע ישיר לתמוך, לתרום ולהציל חיים".

ב-28 לאוקטובר צפוי הארגון לקיים בירושלים את ארוע הצעדה  "נצחון החיים" – "ISRAEL RACE FOR THA CURE הראשון בישראל שיערך סביב חומות העיר העתיקה בירושלים, בכך ישלים שבוע של פעילויות שנועדו להגברת המודעות למשבר העולמי של סרטן השד .בכל שנה, כמיליון וחצי איש משתתפים בסדרת המרוצים race for the cure ע"ש סוזן ג'י. קומן ב-141 ערים בכל רחבי העולם. ברנרד רסקין קרא באותו מעמד לזכייני וסוכני הרשת לקחת חלק בצעדה, ולהגביר את התרומות לארגון שעושה עבודת קודש במאבק בסרטן השד.

 

על ארגון סוזן ג'י. קומן

ארגון SUSAN G. KOMEN הבינלאומי, פועל בחמש יבשות להגברת המודעות והערנות למלחמה בסרטן השד ותומך במחקר ופיתוח

תרופות למניעתו.
ייחודו של ארגון KOMEN הוא בשילוב שבין פעילות מחקרית/מדעית ענפה לבין חינוך ליצירת מודעות ציבורית כדי לאפשר לכל האוכלוסייה בעולם ללמוד איך להגן על עצמם מפני מחלת סרטן השד. ארגון נשות הדסה הבינלאומי והישראלי ועירית ירושלים פרסו את חסותם על פעילותו של ארגון KOMEN בישראל.
הארגון נוסד על-ידי השגרירה ננסי ג'י ברינקר שהבטיחה לאחותה סוזן ג'י קומן ערב מותה מהמחלה, לפעול ללא לאות להגברת המודעות לגילוי המוקדם של מחלת סרטן השד, כמו גם לחקור ולפתח תרופות למניעה והקלה של המחלה. ההבטחה בין שתי האחיות נתנה השראה לתנועה עולמית למלחמה בסרטן השד ולמחקר ופיתוח למען התרופה.
ארגון KOMEN השקיע עד היום ב-30 שנות פעילותו ברחבי העולם למעלה ממיליארד וחצי דולר, מהם 550  מיליון דולר במחקר סרטן השד ו-900 מיליון דולר בסיוע בכדי להבטיח חינוך לערנות מפני המחלה, הקרנות וטיפולים. הארגון שיתף פעולה עם כ-50 ארגונים שאינם ממשלתיים, בחמש יבשות, בכדי לפתח פתרונות ברי קיימא ואסטרטגיות להתמודדות עם משבר סרטן השד בכל העולם.
KOMEN
פיתח במהלך שנות פעילותו את קיומם של מירוצים וצעדות ככלי מרכזי לגיוס כספים וליצירת מודעות ציבורית. אירועי  הצעדה מתרחשים כבר ב-141 ערים ברחבי העולם.

המבקשים להצטרף לארוע הצעדה יכולים להרשם כעת באתר האינטרנט www.komen.org.il

 לקוחות רי/מקס המעונינים להירשם תחת קבוצת רי/מקס ולצעוד יחד עם זכייני וסוכני הרשת מוזמנים לפנות למשרדי הנהלת הרשת בטלפון - 03-9722333 שלוחה 312

 

לצפיה בחדשות נוספות