כנס זכיינים עם מייקל פולזר ודריו קסטיליה

יום שלישי 13.4.2010 נפגשו כל זכיייני רי/מקס בישראל עם מייקל פולזלר מנכ"ל רי/מקס אונטריו אטלניק בקנדה. ודריו קסטיליה זכיין האב והמייסד של רי/מקס איטליה.

16/04/2010

הכנס התקיים במרכז האירועים והקוגרסים אבניו, אשר במתחם האייר פורט סיטי. בכנס השתתפו 120 זכיינים וזכייניות רי/מקס מכל חלקי הארץ. מייקל פולזר אשר פתח את הכנס, הוא בנו של מר פרנק פולזלר הבעלים של רי/מקס אירופה. מייקל הגיע להישגים מרשימים ברי/מקס בזכות עצמו. הצטרף לרי/מקס בשנת 1986 ובשנת 2000 הפך להיות זכין האב ומנהל אזור אטלנטיק אונטריו קנדה ובזכותו הגיע האזור להישגים מרשימים. כיום פועלים ברי/מקס אונטריו אטלנטיק 8600 סוכנים ב- 335 משרדים. מייקל פולזלר בעל נסיון וידע רב בכל הקשור לניהול זיכיון ואיזור בתחום תיווך הנדל"ן יש לו ניסיון וידע רב בניהול סוכנים, הדרכה, שיווק פרסום ועוד. מייקל נחשב לדמות מפתח בעולם הנדל"ן בקנדה. אזור אונטריו אטלנטיק נבחר לאזור השנה של רי/מקס העולמית ב- 2007. רי/מקס היא רשת תיווך הנדל"ן המובילה בקנדה. כל עסקה שלישית בקנדה נסגרת באמצעות רי/מקס ולמייקל תרומה רבה לכך. הגורמים להצלחה זאת על פי מייקל הם שיווק נכסים בבלעדיות ושיתוף פעולה בין הסוכנים. בדבריו שיתף אותנו מייקל פולזלר בידע והניסיון שצבר בנושאים אלו. מיד אחריו עלה לבמה דריו קסטיליה זכיין האב והמייסד של רי/מקס איטליה. בנובמבר 1995 הקים דריו את רימ/קס איטליה ובשנה הראשונה שרי/מקס פעלה באופן מלא באיטליה, הושגו מטרות רבות, ובמשך 14 שנה רי/מקס הפכה להיות לאחת מחברות תיווך הנדל"ן החשובות והמובילות ביותר באיטליה. רי/מקס איטליה נבחרה לאזור השנה של רי/מקס הבינלאומית בשנים 2006 ו-2007; הרשת התרחבה לכ-200 משרדים וכ-1500 סוכנים והגדילה את הכנסותיה בכל שנה מאז הקמתה.דריו הוביל ברי/מקס איטליה את נושא שיווק נכסים בבלעדיות, מדיניות של שיתוף פעולה והפניות בתוך רי/מקס ומחוצה לה ובכך מה שהביא לגידול עצום ברווחיות הרשת ובנתח השוק שלה באיטליה.דריו העניק מהידע, הניסיון ושיטות העבודה שהוביל באיטליה והוכחו את עצמן כמוצלחות. הכנס הסתיים בחלוקת תעודות הוקרה למשרדים מובילים ולמשרדים אשר הגיעו להישגים חסרי תקדים ברבעון הראשון של 2010 וכתוצאה מהישגים אלו זכו להיכנס למועדון הזהב פרימיום שמקנה להם פרסום בידיעות אחרונות בנוסף לקמפיין המאסיבי שצפוי לעלות ב - 21.4. 

לצפייה בתמונות מהכנס זכיינים יש להיכנס ללינק המצורף

http://picasaweb.google.com/remaxisrael85/1342010#

יום לאחר הכנס נפגשו סוכנים וזכיינים חברי מועדון הזהב לרבעון הראשון של 2010 עם דריו קסטיליה וזכו להנות גם הם מהנסיון והידע שחלק עימם דריו.

לצפייה בתמונות ממועדון הזהב יש להיכנס ללינק המצורף

http://picasaweb.google.com/remaxisrael85/2010#

 

 

לצפיה בחדשות נוספות