ליל הכוכבים 2015

חדשות רימקס - ליל הכוכבים 2015. בתאריך 14.2.2015 התקיים אירוע השיא של רי/מקס בישראל, חגיגת ליל הכוכבים המעניקה הוקרה למצטיינים של רי/מקס על ביצועיהם.

16/02/2015

בתאריך 14.2.2015 התקיים אירוע השיא של רי/מקס בישראל, חגיגת ליל הכוכבים המעניקה הוקרה לסוכנים ולזכיינים המצטיינים של רי/מקס על ביצועיהם בשנה שעברה. כאלף איש נהרו לאולם האבניו באיירפורט סיטי על מנת להשתתף בערב  המרגש בכיכובו של משה פרץ - ומי היו הזוכים הגדולים?

ליל הכוכבים השנה שבר את שיאי המשתתפים מהעבר, והתאפיין באנרגיות גבוהות במיוחד. בין הזוכים והמובילים הבולטים ניתן להזכיר את רי/מקס פלוס בבאר שבע - המשרד שמוביל את הרשת הן בכמות עסקאות והן בעמלות לשנת 2014, ואף זכה זו השנה החמישית ברציפות בתואר זכייני השנה על ביצועי משרד יחיד.

משרדי רי/מקס בנתניה כיכבו שוב בכל דירוגי המובילים, כשכל שלושת המשרדים (כחול-לבן, מקסימום וסילבר) מופיעים בטופ 10 בעסקאות ובעמלות, וכמובן זכייה נוספת בתואר זכייני השנה לבעלי משרדים מרובים.

בקרב הסוכנים בלטו מעל כולם אוהד ג'רפי מרי/מקס מקצוענים בחדרה שהוביל את הרשת כולה הן בעסקאות והן בעמלות בתחום היד השנייה - והיה לסוכן הראשון בהיסטוריה של רי/מקס בישראל שנכנס למועדון הדיאמונד היוקרתי בתחום זה - וכן אלון טולדנו מרי/מקס מקסימום בנתניה, גם הוא במועדון הדיאמונד, על הישגיו בתחום היד הראשונה.

הוקרות אישיות חולקו לבתיה מעוז סהר מרי/מקס מור במודיעין, לרי/מקס Innovation בנצרת עלית ורי/מקס פירסט בנשר (תגלית השנה), לשי אריאלי מרי/מקס ONE בכפר סבא ולרי/מקס ערכים ברמלה (הבטחת השנה), ולקרול אליאב מרי/מקס שיא בבת ים ואלון דיין מרי/מקס ONE בכפר סבא (אנשי השנה).

רי/מקס תגלית מכרמיאל זכו בהוקרה מיוחדת על תרומה נדיבה מכל הלב לעמותת גדולים מהחיים, ואילו רי/מקס חזון מירושלים קיבלו הוקרה בדמות פרס על מפעל חיים.

לצפייה בתמונות האירוע לחצו כאן

 

לצפיה בחדשות נוספות