רי/מקס למען עמותת גדולים מהחיים

רי/מקס ישראל גאה להכריז על שיתוף פעולה אסטרטגי שהושק בחודש נובמבר 2013 עם עמותת גדולים מהחיים.

02/01/2013

רי/מקס ישראל, וכן זכייני וסוכני הרשת בישראל, מעורבים כבר שנים רבות בתחום העשייה החברתית והנתינה לקהילה – הן דרך יוזמות בהובלת הנהלת הרשת, והן בפעולות רבות המבוצעות באופן עצמאי לחלוטין על ידי הסוכנים והזכיינים.

במהלך שנת 2013 חיפשה רי/מקס ישראל ליצור מערכת יחסים ארוכת טווח עם עמותה משמעותית בישראל, וזאת על מנת למסד אחוז ניכר מהמעורבות החברתית של הרשת באופן עקבי ובעל יכולת השפעה מהותית על חייהם של אנשים רבים ככל האפשר – ובמקרה זה, ילדים.

לאחר סדרה של מפגשים עם מספר עמותות ראויות בסיועו של ארגון הגג "ציונות 2000", הוחלט להשקיע את מאמצי הרשת בבניית שיתוף פעולה מעמיק עם עמותת "גדולים מהחיים". "כשבחרנו עמותה לעבוד איתה, כל המועמדים היו ראויים" מספר ברנרד רסקין מנכ"ל רי/מקס ישראל, "בגדולים מהחיים זיהינו חשיבה דומה לרי/מקס ומטרה שהיא קונצנזוס ומאפשרת לרתום את העוצמה המדהימה של חברי הרשת שלנו".

עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 ע"י הורים לילדים חולי סרטן בישראל. העמותה פועלת למען ריפוי, שיפור באיכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם.
השותפות האסטרטגית עם העמותה מאפשרת קידום המודעות לצרכיהם של ילדים חולי סרטן, איסוף תרומות והשקעה של זמן – וכל זאת בשילוב זכייני וסוכני רי/מקס, בני משפחותיהם ולקוחות הקצה.

שיתוף הפעולה הושק לראשונה בשני כנסי זכיינים של הרשת בתחילת חודש נובמבר 2013, וזאת על מנת להציג אופציה זו למעורבות חברתית בפני המנהיגים ומובילי הדעה במשרדים השונים. "המטרה שלנו היא להציע לסוכנים ולזכיינים דרך נוספת וחשובה להחזיר לקהילה" מוסיף רסקין, "רבים מהם תורמים מזמנם ומכספם למטרות נעלות אחרות בלי קשר לגדולים מהחיים, ורצינו להציע להם אפיק מרכזי נוסף".

ב-21.11.13 הוצג שיתוף הפעולה בכנס רשתי בנוכחות מעל ל-700 סוכנים וזכיינים. נציגי "גדולים מהחיים" היו לא רק שותפים לתוכן באירוע, אלא גם הציבו עמדת התרמה שהניבה תרומות בסך של מעל ל-10,000 ₪ ביום האירוע. בכנס שיתפה רי/מקס ישראל את חברי הרשת באפשרות החדשה לתרום עבור "גדולים מהחיים" מתוך העסקאות המדווחות מדי יום לרי/מקס ישראל.

אנחנו גאים מאד בעובדה כי בחודשיים שחלפו מאז השקת שיתוף הפעולה תרמו חברי הרשת, סוכנים וזכיינים כאחד, וכן רי/מקס ישראל עצמה, מעל ל-50,000 ₪ לעמותת "גדולים מהחיים"! "ההתגייסות של חברי הרשת מרשימה במיוחד" מסכם רסקין, "להגיע לסכום כה גבוה בפרק זמן כה קצר מעיד על הכוח והחשיבות של האחריות החברתית שמאפיינת כה רבים ברשת".

 

 

לצפיה בחדשות נוספות