הצטרפות לרי/מקס ישראל

רשת התיווך רי/מקס פותחת בפנייך עולם של הזדמנויות עסקיות ומסלולים להגשמת הפוטנציאל שלך כאיש עסקים.

תחום הנדל"ן בישראל טומן בחובו פוטנציאל כלכלי רב, וכן אפשרות להגשמה עצמית דרך מקצוע דינאמי, מהנה ורווחי. רי/מקס ישראל מציעה לך מספר אפשרויות קריירה ומעודדת אותך להכיר את תחום הנדל"ן לעומק, לאסוף מידע, ולמצוא במסגרת הרשת שלנו את המסלול המתאים לך ביותר.

הצטרפות כסוכן

רי/מקס ישראל מציעה לך פלטפורמה מקצוענית ואיכותית להזנקת הקריירה שלך כסוכן נדל"ן. במסגרת רי/מקס אנו מציעים הכשרה מקיפה, ליווי אינטנסיבי, עוצמה פרסומית של מותג מוביל ומעטפת טכנולוגית מתקדמת, וזה רק על קצה המזלג... אנחנו תמיד מחפשים אנשים מוכשרים בעלי מוטיבציה ויוזמה, ויודעים שאיתנו הקריירה שלך תתחיל בצורה הטובה ביותר – בדרך להצלחה!

קרא עוד

הצטרפות כזכיין

רי/מקס ישראל מציעה לך שילוב ייחודי בין ניהול של עסק עצמאי בעל פוטנציאל רווח מרשים ומודל כלכלי אטרקטיבי, ובין צמיחה בתוך מסגרת של מותג מוביל המעניק לך עוצמה, בטחון, ידע והכשרה. אנחנו מחפשים אנשי עסקים הרוצים לנהל עסק עצמאי רחב היקף, אנשי עסקים המעוניינים למנף את הכוח של מותג דומיננטי בעל שם עולמי, ולהגשים את החזון העסקי שלהם. רי/מקס ישראל – לעשות עסקים עבור עצמך, אבל לא לבדך.

קרא עוד

ערב קריירה

רי/מקס ישראל מזמינה אותך להרצאה פתוחה על עולם הנדל"ן בישראל – "ערב קריירה". כל יום רביעי בשעה 17:00 אנו מקיימים הרצאה הכוללת סקירה של תחום הנדל"ן בישראל, הזדמנויות בתחום התיווך, וכמובן פירוט על אפשרויות הקריירה שלך ברי/מקס.ההרצאה חינם, ללא התחייבות, ואינה דורשת הרשמה – פשוט לבוא ולהקשיב!

קרא עוד

דרך העצמאות

רי/מקס בישראל מציעה לך הזדמנות להשתלב בתחום המרתק של תיווך נדל"ן בישראל, ולהיות בעלים של עסק עצמאי בתיווך במסגרת אחד ממשרדי הרשת ברחבי הארץ.

קרא עוד

הקריירה החדשה שלך יכולה להתחיל היום!