דרך העצמאות

להיות בעסקים עבור עצמך ולא לבדך

רי/מקס מציגה – דרך העצמאות

רי/מקס בישראל מציעה לך הזדמנות להשתלב בתחום המרתק של תיווך נדל"ן בישראל, ולהיות בעלים של עסק עצמאי בתיווך במסגרת אחד ממשרדי הרשת ברחבי הארץ.

איך זה עובד?

בשלב הראשון, לפני שקיבלת כל החלטה, אנחנו ממליצים לך להיפגש עם זכייני הרשת הפעילים באזור העבודה המבוקש. בהנהלת הרשת נשמח לסייע לך באמצעות הפנייתך לזכיינים רלוונטיים. בפגישה זו הזכיינים יפרטו באוזנייך את אופי ההתקשרות עם משרדם, את דרישות וציפיות המקצוע, את הערך המוסף של רי/מקס, את המשמעויות הכלכליות של כניסה לתחום, ועוד. מטרת הפגישה הינה להציג בפנייך מידע שיוכל לסייע לך לקבל החלטה בנוגע להצטרפות לרשת ולמשרד, וכמובן לאפשר לך לשאול כל שאלה רלוונטית העולה בדעתך.

בשלב הבא, בהנחה והחלטת להצטרף לרשת רי/מקס, כל מתווך חדש ברשת עובר קורס הכשרה מעשי בהנהלת הרשת – קורס תיווך בשם "זינוק לעסקים". בקורס נלמד אותך את שיטות העבודה המקצועיות של רי/מקס, מתוך האמונה כי ידע ומומחיות הם הכלים הראשונים ההכרחיים להקמת עסק תחרותי בעולם תיווך הנדל"ן.

חשוב לזכור – עסק התיווך שלך נועד בראש ובראשונה עבורך, על מנת לממש את החזון שלך למימוש עצמי בעולם הנדל"ן. אך חשוב גם לזכור שאינך לבדך – ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. על כן עומדת לרשותך הפלטפורמה של רי/מקס בישראל, הכוללת בין השאר:

  • מיתוג ופרסום ברמה ארצית (כולל פרסום בטלוויזיה, בעיתונות ובאינטרנט) – כמותג מספר 1 בתחום תיווך הנדל"ן
  • ידע והכשרה – בנוסף לקורס "זינוק לעסקים", רי/מקס מציעה לך ידע וכלי עבודה הנצברים מניסיונה הרב של הרשת בארץ ובחו"ל – לבחירתך
  • מעטפת טכנולוגית – רי/מקס מפעילה מספר מערכות טכנולוגיות מתקדמות, כגון אתר נכסים גלובאלי, תוכנת ניהול נכסים ולקוחות ועוד – לשימושך
  • פוטנציאל שיתוף פעולה – גודלה ופריסתה הארצית של הרשת מהווים עבורך פוטנציאל לשיתופי פעולה בין חברי הרשת ומחוצה לה, בשאיפה לשפר את ביצועי העסק שלך.

על מנת לקבל פרטים נוספים אודות הדרך שלך לעצמאות:

1-800-211-311

וכמובן ניתן להשאיר פרטים באתר

בהצלחה!!